Web Siteleri için Reklam Şirketleri

0
1.165 views

Bir web siteniz var ve sitenizde reklam yayınlayıp para kazanmak istiyorsunuz ancak hangi reklam şirketi iyidir ve ödemeleri zamanında veriyor mu gibi sorulara mı sahipsiniz. Bu yazımızda web sitenize en uygun reklam şirketini bulmanıza yardımcı olacağız. Öncelikle şunu söylemek isteriz ki internet üzerinde binlerce reklam veren site var , ancak bunların yarısından fazlası virüslü reklamlar veya uygunsuz içerikte reklamlar yayınlıyor. Bizim amacımız sizler için en uygun reklam sitesini bulmak , bunun için birkaç reklam şirketini sizler için listeledik.

Admatic : Bu reklam sitesi gösterime bağlı olarak para veriyor . Gerek  reklam içerikleri gerekse müşterileri ile ilgilenmeleri gayet iyi , Admatic kullanıcılarına yıllardır bu hizmeti vermekte ve işini hala ilk gün ki gibi yapmaktadır . Ücret konusunda ise ödemenizi banka havalesi ile alabilirsiniz. Ancak şunu söylemek isteriz alt limit 200 tl ‘dir.

Reklam Store : Bu reklam sitesi ise google üzerinden en son baktığınız ürünleri listeleyerek sizlere reklamlara tıklama hissi uyandırıyor. İçerisinde binlerce reklam türü barından bu reklam sitesinde hem reklam veren hemde yayıncı olarak hizmet verebiliyorsunuz . Tıklama başına para veren bu site’de tıklama başına 0.01 tl ödeme yapılmaktadır.

Adhood : Bu reklam sitesi’de google üzerinden en son baktığınız ürünleri sizlere göstererek onlara tıklamanızı istiyor. Bu site’de tıklama başına para veriyor. Ve tek tıklamaya 0.01 tl veriyor. Ancak site onaylama aşaması biraz uzun sürdüğünden bu şirketi pek önermiyoruz.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

*