ViewSonic 21.5 ” VA2265S-3 Monitör İncelemesi

Donanım kaanciftci 898 views

Bu yazımda viewsonic’in geniş ekran monitörlerinden olan VA2265S-3 modelinin incelemesini yapacağım , monitörü bizzat alıp test ettim , gayet güzel ve kullanışlı , tam bir oyuncu monitörü sayılmasada geniş ekranı sayesinde kendinizi oyunun içinde hissedeceksiniz. Monitör 21.5 inç ( 54.61 cm ) boyutunda .Monitör Full hd ( 1080p ) ekran çözünürlüğüne sahip , Ayrıca hem VGA hemde DVI seçenekleri ile görüntü alabiliyoruz . Monitörde HDMI çıkışı yok , ancak DVI ile VGA ‘dan daha net görüntüler alabileceğiz ( Eksikliğini fark etmeyiz ) .

Monitörde SuperClear teknolojisi bulunmakta buda bize daha net , daha akıcı ve net kontrast oranı yüksek bir görüntü kalitesi sunuyor. Ayırca monitör Amatör fotoğrafçılar , geçişlere önem veren grafikerler ve eğlence uygulamaları ile ilgilenenler için ekstra bir kullanım imkanı sunuyor.

Monitörde Flicker-Free özelliği bulunmakta ,buna kısaca titreme engelleyici diyebiliriz , İsterseniz iş başında , isterseniz de oyun oynarken bilgisayar başında geçireceğiniz süre zarfında gözleriniz yorulmayacak ( bir insan daha ne isteyebilir ki  ) .

Monitörde 60 HZ oyun deneyimi yaşayabileceğiz , bu da monitörümüz’ün bize saniyede 60 görüntü aktarabileceğini yani 60 FPS verebileceğini söylüyor. Monitör ve ekran çözünürlüğü hakkında detaylı özellikleri aşağıda ki videodan öğrenebilirsiniz.

 

 

 

{kaanciftci}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*