ViewSonic 21.5 ” VA2265S-3 Monitör İncelemesi

0
1.220 views

Bu yazımda viewsonic’in geniş ekran monitörlerinden olan VA2265S-3 modelinin incelemesini yapacağım , monitörü bizzat alıp test ettim , gayet güzel ve kullanışlı , tam bir oyuncu monitörü sayılmasada geniş ekranı sayesinde kendinizi oyunun içinde hissedeceksiniz. Monitör 21.5 inç ( 54.61 cm ) boyutunda .Monitör Full hd ( 1080p ) ekran çözünürlüğüne sahip , Ayrıca hem VGA hemde DVI seçenekleri ile görüntü alabiliyoruz . Monitörde HDMI çıkışı yok , ancak DVI ile VGA ‘dan daha net görüntüler alabileceğiz ( Eksikliğini fark etmeyiz ) .

Monitörde SuperClear teknolojisi bulunmakta buda bize daha net , daha akıcı ve net kontrast oranı yüksek bir görüntü kalitesi sunuyor. Ayırca monitör Amatör fotoğrafçılar , geçişlere önem veren grafikerler ve eğlence uygulamaları ile ilgilenenler için ekstra bir kullanım imkanı sunuyor.

Monitörde Flicker-Free özelliği bulunmakta ,buna kısaca titreme engelleyici diyebiliriz , İsterseniz iş başında , isterseniz de oyun oynarken bilgisayar başında geçireceğiniz süre zarfında gözleriniz yorulmayacak ( bir insan daha ne isteyebilir ki  ) .

Monitörde 60 HZ oyun deneyimi yaşayabileceğiz , bu da monitörümüz’ün bize saniyede 60 görüntü aktarabileceğini yani 60 FPS verebileceğini söylüyor. Monitör ve ekran çözünürlüğü hakkında detaylı özellikleri aşağıda ki videodan öğrenebilirsiniz.

 

 

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

*