True Key Nedir Ve Bilgisayardan Nasıl Kaldırılır ?

0
3.202 views

Bilgisayarınıza yüklediğiniz herhangi bir programla birlikte gelen veya sizin yüklediğiniz program true key nedir ve nasıl kaldırılır ? True key bir şifreleme programıdır . True key yüzünüz veya parmak izi ile şifreleme yapmaya yarayan bir programdır . Herhangi bir yere girdiğiniz parolaları yedekler ve siz unutsanız bile o unutmaz , tabi ki ne kadar güvenli bunu bilemeyiz. Arka planda sürekli çalıştığı için fazladan ram kullanır ve bilgisayarınızı da yavaşlatabilir.

TRUE KEY NASIL KALDIRILIR ?

True key’i kaldırmak için iki yöntem kullanacağız bunlardan birisi herkezin bildiği denetim masası aracılığla olan diğeri ise özel bir program kullanarak olandır.

İlk olarak Denetim Masası>>Program Ekle Veya Kaldır’a geliyoruz , bilgisayarımız da yüklü programlardan ‘Intel Security True Key‘ i buluyoruz ve kaldır’a tıklıyoruz ve programın kaldırılmasını bekliyoruz .

İkinci bir yöntem ise bilgisayarımıza program yükleyerek kaldırma işlemidir , programın ismi Mcafee Yazılım kaldırma programıdır , programa buradaki link aracılıyla ulaşabilirsiniz . Programı indirdikten sonra aşağıdaki adımları takip etmeniz gerekir.

1- Programı yukarıdaki linkten indirin.

2- İndirdiğiniz Mcrpr.exe yazılımını çalıştırın.

3- Ekrana gelen uyarıların hepsine onay vererek kaldırma işleminin bitmesini bekleyin.

4- Son olarak kaldırma işlemi bittiğinde bilgisayarınızı yeniden başlatın , programın bilgisayarınızdan kaldırıldığını göreceksiniz.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

*