Sitelerin Dosyaları Nasıl Çekilir ?

0
1.865 views

İnternet’te gezinirken hoşunuza bir site gitti ve onun tasarımını kendi sitenize uygulamak mı istiyorsunuz ? O zaman bu haberimiz tam sizlere göre , Bunu yapmak için internet üzerinden bir program indirmeniz gerek , Programa buradaki linkten ulaşabilirsiniz. Programı indirip kuruyoruz . Ve programa giriş yaptığımızda aşağıdaki gibi bir ekran bizi karşılıyor. Buradan ileri butonuna basıyoruz . ( buradan yapmamız gereken bir ayar yok )

Buradan ise sitenize bir isim vermenizi istiyor ( sitenizin ismini girebilirsiniz ) . Ve bu siteye kategori yazıyoruz . Ve ana konumda yer alan alana ise site dosyalarının nereye kaydedeceğimizi belirledikten sonra tekrar ileri tuşuna basıyoruz.

Buradaki ekranda ise Web Adresleri yazan kısıma hangi sitenin dosyasını çekmek istiyorsanız onun url adresini yapıştırıyoruz ( birden fazla site yapıştırabilirsiniz ) . Site ismini yapıştırdıktan sonra ileri tuşuna basıyoruz . Ayarları pek fazla kurcalamanızı önermeyiz.

ve son olarak aşağıda ki gibi bir ekran geliyor . Buradan bişeye tıklamanıza gerek yok , direkmen son tuşuna basarak sitenin dosyalarını çekmeye başlayabilirsiniz. Ve indirdiğiniz dosyaları kendinize göre düzenleyip sitenizde paylaşabilirsiniz.

Bu işlemi yaparken asıl site sahibinden izin almanızı öneririz.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

*