Mount and Blade II Bannerlord hakkında yeni ekran görüntüleri.

0
927 views

Mount and Bladenin merakla beklenen 2. oyunu bannerlord hakkında birkaç bilgi ve yeni ekran görüntülerini sizin için derledik.

Çıkışı sabırsızlıkla beklenen özellikle Türk oyuncular tarafından çok uzun bir hasret sebebi olan Mount and Blade serisinin yeni oyunu Bannerlord yurtdışında bir oyun dergisinin kapağına çıkarak zamanın yaklaştığı sinyallerini verdi. Dergide kapalı betanın yani demonun hediye olarak verildiğini belirtelim. Buna rağmen elimizde kesin bir tarih yok 🙂

Oyundaki atmosfere bakılacak olursa bize Skyrim havası katacağa benziyor. İlk serilerdeki gibi basit hikaye değil, gelişmiş hikayesi ve grafikleriyle geliyor. Eğerki 2017 içerisinde çıkarsa patlama yapacak yapımlardan birisi olduğunu söyleyebiliriz. Gelin resimlere göz atalım.

Gördüğünüz fotoğraflar tabiki biraz daha dikkat edilerek alınmış ekran görüntüleri. Youtubedeki oyun içi savaş videolarını izleyerek daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz. Oyun eğer çıkarsa Türk kullanıcılara özel bir fiyatı olacağınıda belirtelim.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

*