Microsoft Office Outlook Çince Oldu ?

Yazılım kaanciftci 1.273 views

Bu yazımda son zamanlarda benim ve diğer kullanıcıların karşısına çıkan oulook’un dilinin japonca olmasının nasıl düzeltilebileceğini anlatacağım , Dilin değişmesinin sebebi , microsoft office 2007’ye gelen bir güncelleme , microsoft yetkilileri henüz durumun farkına varamadı gibi ancak , biz onları beklemeden kendi çözüm yöntemimizi bulduk , Microsoft’un son göndermiş olduğu KB4011086 adlı güncellemeyi bilgisayarımızdan silerek , outlook’un dilini yine Türkçe olarak kullanabileceğiz , Hazırsanız nasıl olacağına geçelim.

İlk olarak Denetim MasasıProgram Kaldır – Sol üst kısımda bulunan Yüklü Güncellemeleri Görüntüle yazan yere tıklıyoruz.

Buradan sağ üst kısımda bulunan arama yardımıyla KB4011086 kodunu aratıyoruz , ve karşımıza gelen güncellemeyi bilgisayarımızdan kaldırıyoruz  ( Kaldırma esnasında 2 seçenek gelecek , üst de bulunanı seçmeniz gerekmektedir ) .

Diğer bir yöntem ise CMD komut sistemini kullanarak kaldırma , bunun için aşağıda bulunan kodları sırasıyla komut sistemine yapıştırmanız gerekiyor.

Yukarıda bulunan seçenekleri yaptıktan sonra Outlook eski haline dönmüş olacaktır . Düşünce ve önerilerinizi yorum kısmından belirtmeyi unutmayın.

 

 

 

{kaanciftci}

“Microsoft Office Outlook Çince Oldu ?” üzerine 1 yorum

  1. Mecnun dedi ki:

    Vallaha güzeldir beğenmeğen topdğir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*