Format Sonrası Sürücü Nasıl Yüklenir ?

0
991 views

Bu yazımda bilgisayarınıza format attıktan sonra hızlı bir şekilde bilgisayarınızın kendi sürücülerini nasıl yükleyeceğinizi anlatacağım . Bilgisayardan çok anlamayan birisi bilgisayarı yavaşladıktan sonra bilgisayarın hızlanacağını düşünerek bilgisayara format atıyor , ama sürücü kurmadan bilgisayarı kullanmaya başlıyor , daha sonra bilgisayarın format atmadan önceki hali daha hızlı oluyor , Nedeni ise bilgisayarın orjinal sürücülerini kurmamış olması , peki bu sürücüleri nasıl kurabiliriz ? Bilgisayarımıza indireceğimiz bir program sayesinde bilgisayarımızda ki tüm sürücüleri orjinal bir şekilde yükleyebilicez , yalnız şunu hatırlatmak isterim program internet bağlantısı olmadan çalışmıyor. Hazırsanız nasıl yapacağımıza geçelim.

İndireceğimiz Programın ismi Driver Booster programa BURADAKİ  link’ten indirebilirsiniz. Programı indirip kuralım . Kurduktan sonra programa girelim bilgisayarın donanım özelliklerini tarıyacak.

Taraması bittikten sonra bilgisayarda yüklü olmayan sürücüleri bulacak , veya yüklü olupta eski olan sürücüleri bize gösterecektir.

Şimdi Güncelle ve Kur seçeneklerinden hangisi çıkarsa ona basıp sürücüleri yükleyelim veya güncelleyelim , bastıktan sonra bir uyarı ekranı gelecek buna tamam diyerek geçelim.

 

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

*