Bilgisayar’da Son Nokta Monster Semruk S7

Bilgisayar kaanciftci 1.040 views

Günümüz teknolojisinde gün geçtikte yeni bilgisayarlar yeni ürünler ortaya çıkıyor , Monster ( Bilgisayar Markası ) bunu birazcık abartarak bizlere Semruk S7 ‘yi sunuyor . Semruk gerek üzerinde ki donanımdan gerekse fiyatından dolayı ilgileri üzerine çekmiş durumda , ürünün yaklaşık 60.000 TL fiyatı escort diyarbakir bulunmakta , tabi ki bu fiyatı hakediyormu emin değilim .

Semruk S7 ‘de Intel ‘in güçlü i7 6700k Skylake işlemcisi bulunmakta , İşlemcinin HQ olmadığını direk masaüstü bilgisayar işlemcisi olduğunu görüyorsunuz . İşlemci hızı normal kullanımda 4.0 Ghz , Turbo ile 4.2 Ghz ‘e kadar çıkmaktadır. Monster Semruk S7 ‘de ekran kartı olarak SLI Gtx 1080 kullanılmakta ( 2×8 Gb ) .

Semruk S7 ‘de Ram olarak 32 Gb veya 64 Gb tercih edebiliriz , Ram hızları ise 2400 Mhz , Bilgisayar’da ssd yuvası olarak m2 sata pro yuvası bulunmakta bunun sayesinde hızınız 5 kat artıyor , yedek depolama olarak 1 Tb 7200 Rpm hızında dönen harddisk bulunmakta.

Bilgisayar’da diğer bir model olarak 64 Gb ram , 4 Tb Harddisk + 1 Tb Ssd , 8 Gb Gtx 1080 ekran kartı ve 17.3 ekran , 5 adet usb 3.1 desteği ve IPS full hd ekran bulunmakta.

Tabi böyle bir bilgisayara iyi bir soğutma sistemi gerekiyor , monster bundan da malzemeden kaçmamış , bilgisayarı 3 adet fan ile soğutmuş , Dual Fan sayesinde hem sessiz hemde güçlü bir soğutma sistemi hazırlamış . Paylaşım hoşunuza gittiyse BAĞIŞ sayfasından bize destek olabilirsiniz.

{kaanciftci}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*