Aliexpress’den Alışveriş Nasıl Yapılır ?

0
1.189 views

Bugün birçok kişinin merak ettiği ve yapmak istediği bir konu olan çinden alışveriş yani aliexpress üzerinden alışveriş yapmayı göstereceğim ,sitenin kimi güvenli olmadığını kimisi ise düzenli olarak alışveriş yaptığını söylüyor , şunu hatırlatmak isteriz ki aliexpress bir mağazadan oluşmuyor , içerisinde ürünleri bulunan binlerce mağaza var , mağazanın hatasından dolayı aliexpress’i suçlayan insanlar var , aliexpress elinden geldiğince bizleri düşünüyor , ürün elinize gelmezse para iadesi bile sunuyor. Peki buradan nasıl alışveriş yapacağız.

İlk olarak Aliexpress sitesine giriş yapıyoruz , Burdan milyonlarca ürün içerisinden ihtiyacımız olan ürünü bulup sepetimize ekliyoruz , bir veya birden fazla ürün ekleyebilirsiniz.

Daha sonra sayfanın en alt kısmında bulunan hepsini al seçeneğine veya hangi ürünü almak isterseniz onun altında bulunan Satın Al seçeneğine basın , Sizden üyelik bilgilerinizi girmenizi isteyecek , üye olduysanız giriş yapın , değilseniz üye olmanız gerekiyor ( üye olurken ev veya iş adresinizi giriniz ) .

Alacağınız ürünleri inceledikten sonra sayfanın en alt kısmında bulunan Kredi Kartı ekranına kart bilgilerinizi giriniz , ve daha sonra Confirm & Pay butonuna basın.

Daha sonra ödemenin alındığına dair ekranda uyarı çıkıyor ,  alışveriş yaptığımız için bize teşekkür ediyor , ve işlem bu kadar , Siparişimiz alındı.

Düşünce ve fikirlerinizi yorum kısmından  belirtebilirsiniz. Paylaşım hoşunuza gittiyse BAĞIŞ sayfasından bize destek olabilirsiniz.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

*