250 TL İle Alınabilecek Gaming Yayıncı Ekipmanları

0
997 views

Bu yazımda farklı bir içerik ile karşınızdayım , bu dolar kurunda ( 6.54 ) uygun fiyatlı olacak şekilde klavye-fare-kulaklık-mikrofon ve ek olarak mausepad almak isteyenlere yardımcı olmak amacıyla hangi ürünler alınabilir bunları inceleyeceğiz , ürünleri n11.com üzerinden tedarik edeceğiz .  İlk olarak klavye ile başlayalım .

RUSH RK303 Mekanik Hisli Klavye

Klavye olarak  Rush marka bir klavye tercih ettim , üzerinde bulunan RGB ledleri ek olarak mekanik hisli bir klavye olan Rush RK303’ün bilek desteği de bulunmakta güncel fiyatı : 65 TL ve kargo ücretsiz .

GAMEPOWER BANE Gaming Mause

Mause olarak son zamanlarda popülerliği artmış bir marka olan Gamepower Bane gaming mause tercih ettim , 2500 Dpi ‘a kadar çıkabilen bu mause klavye ile benzer bir led sistemi kullanıyor ve buda ikisini takım olarak gösteriyor , fiyat olarak : 85 TL ve kargo ücretsiz .

Platoon PL-2415 Gaming Kulaklık

Kulaklık olarak da platoon marka PL-2415 model bir kulaklık tercih ettim , usb’den gücünü alan bu kulaklığın kendi mikrofonu var ancak yetersiz kalabileceğinden dolayı ekstra bir mikrofon daha ekledik , Fiyat olarak : 50 TL ve kargo ücretsiz .

OVLENG OV M-800 Masaüstü Mikrofon

Ekipmanlarımızda mikrofona gelecek olursak ovleng marka masaüstü bir mikrofon tercih ettim , çoğu bilgisayar kullanısının ilk mikrofonu diyebiliriz , boyut ve ağırlık bakımından oldukça konforlu olan bu mikrofonun ses kalitesi ise göründüğünden kat ve kat daha iyi , fiyat olarak : 27,50 TL ve kargo ücretsiz .

Razer Goliathus Büyük Boy Mousepad

Son olarak ekipmanlarımıza mausepad ‘de ekliyoruz , razer goliathus büyük boy mausepad , oldukça kaliteli ve büyük olan bu fare altlığı fiyatı ile bizleri şaşırtıyor , fiyat olarak : 20 TL ve kargo ücretsiz .

Düşünce ve fikirlerinizi yorum kısmında belirtmeyi unutmayınız , paylaşım hoşunuza gittiyse Bağış kısmından bizlere destek olabilirsiniz.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

*